filipek@szkola-filipek.pl   602 150 957         Siedziba główna: Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa Filia: Ostrów Wielkopolski ul.Rzemieślnicza

UWAGA!

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie,

Informujemy Państwa ,iż od dnia 1 kwietnia 2020 wszystkie zajęcia j. angielskiego,aż do odwołania, odbywać się będą online. Poniżej podajemy dane paltform oraz nazwy :

1/ Pani Izabela Hipp. Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Iza Hipp

2/ Pani Agnieszka Dudziak . Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Aga Dudziak

3/ Pani Agnieszka Gabrysiak. Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Agnieszka Gabrysiak

4/ Pani Magda Szewczyk.Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Magdalena Szweczyk-Wasielowa

5/ Pan Michał Bartosik. Platforma : Discord. Nazwa użytkownika : michalb#4407

We wszystkich sprawach i wątpliwościach związanych z zajęciami , prosimy o kontakt  z lektorem prowadzącym.Jednocześnie przypominamy ,że dni i godziny zajęć nie ulegają zmianie.

Uwaga!

Z przykrością informuję grupy maturalne ,że egzamin próbny zaplanowany  na 28 marca (sobota)  nie odbędzie się. Nowa data egzaminu zostanie ustalona po wznowieniu zajęć.

21.03.2020

Szanowni Państwo,

W związku z przdłużeniem zawieszenia zajęć do 8.04.2020 , informujemy ,iż z dniem 1 kwietnia 2020 wszystkie zajęcia j.angielskiego będą prowadzone online.Lektorzy skontaktują się z Państwem w związku z powyższą decyzją. Bardzo Państwa przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Szanowni Państwo,

W związku z zawieszeniem zajęć , przypominamy wszystkim naszym Uczniom , iż zajęcia konwersacyjne  od dnia 16 marca (poniedziałek)  odbywają się online. Zajęcia z polskimi lektorami zawieszone na okres od 16.03.2020 do 31.03.2020 zostaną odrobione w czerwcu 2020. Szkoła przeprasza za wszelkie niedogodności związane z powyższymi zmianami.

16.03.2020

Szanowni Państwo,

W przypadku przedłużenia zawieszenia zajęć poza ustalony termin 25.03.2020 , Szkoła w osobnym komunikacie poinformuje Państwa o dalszym przebiegu zajęć. Bardzo prosimy Rodziców i Uczniów o śledzenie na bieżąco komunikatów na stronie internetowej Szkoły  www.szkola-filipek.pl

Szanowni Państwo,

Z powodu zawieszenia zajęć we wszystkich szkołach publicznych , informuję Państwa , iż z dniem 16 marca 2020 ( poniedziałek) Szkoła nasza również zawiesza działalność. Komunikat o wznowieniu zajęć pojawi się na stronie internetowej Szkoły. Wszytkich Rodziców oraz Uczniów naszej Szkoły przepraszamy. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z lektorem prowadzącym zajęcia.

Z poważaniem ,

13.01.2020

Uprzejmie informujemy ,że  w środę 12 lutego 2020 o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie czerwcowego wyjazdu do Londynu. Bardzo prosimy o obecność zainteresowanych uczniów oraz przynajmniej jednego z rodziców.

UWAGA!

Uprzejmie informujemy Państwa , iż na przełomie listopada 2019/ grudnia 2019 odbywają się w naszej Szkole spotkania z Rodzicami . Plan spotkań znajduje się na tablicach  informacyjnych w hallu  Szkoły.

30.09.2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy , iż od 1 października 2019 Sekretariat będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15;00 do 19:00.

pełny HTML | wersja mobilna
Test sprawdzający online