filipek@szkola-filipek.pl   602 150 957         Siedziba główna: Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa Filia: Ostrów Wielkopolski ul.Rzemieślnicza

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy , iż od poniedziałku 26 października 2020 wszystkie zajęcia w naszej Szkole odbywać się będą w formie zdalnej. Lektorzy poinformują  uczniów o powyższych zmianach.  Decyzja o zmianie formy zajęć jest podyktowana sytuacją epidemiczną.

z poważaniem ,

Szanowni Państwo ,

Informujemy , iż termin płatności za I semestr 2020/2021  upływa dnia 20 października 2020. Wpłat można dokonywać przelewem na konto Szkoły lub u lektorów.

Uprzejmie infomrujemy, iż  zajęcia rozpoczynają się w dniu 14.09.2020 (zgodnie z planem). Wszystkie zajęcia rozpoczynamy w formie stacjonarnej.

13.09.2020

Zapisy na rok szkolny 2020 / 2021

INFORMACJE OGÓLNE

Zapisy odbywają się osobiście w siedzibie głównej Szkoły Ostrów Wielkopolski  ul.Kolejowa 17/Ip od 31.08.2020 do 9.09.2020 włącznie,  od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00.

W ZWIĄZKU Z ROSNĄCĄ LICZBĄ ZACHOROWAN NA COVID-19,  PROSIMY O TELEFONICZNE UZGODNIENIE DNIA I GODZINY ZAPISU.

TEL : 602 150 957

PRZED ZAPISEM

Ze względów organizacyjnych oraz w związku z COVID-19,  prosimy o zabranie wypełnionych

i wydrukowanych  następujących dokumentów :

1.Karta danych osobowych

2.Plan szkolny

Oba dokumenty znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „ Zapisy”.

Uwaga! Ponieważ w dniu zapisu odbywa się zarówno rozmowa kwalifikacyjna , jak i test kwalifikacyjny, prosimy o obecność rodzica oraz zapisywanego dziecka.

PO ZAPISIE

1.Plan zajęć języka angielskiego  należy sprawdzić w piątek 11 września 2020 w godzinach 14-19

na tablicach informacyjnych umieszczonych w hallu Szkoły ul. Kolejowa 17 Ip.

2.Zajęcia rozpoczynają się 14 września 2020 / zgodnie z planem/

3.Obecność na pierwszych zajęciach jest obowiązkowa.

4.Wszelkie informacje dodatkowe będą umieszczane sukcesywnie na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Komunikaty”.

INFORMACJE DLA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH KURS

Plany szkolne należy dostarczyć do piątku 4 września 2020 wyłącznie drogą mailową.

Formularze planów znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Zapisy”.

Prosimy o zawarcie w formularzu następujących informacji:

1.Imię i nazwisko ucznia

2.Nazwisko lektora ( należy wybrać z listy)

3.Godziny rozpoczynania i zakończenia zajęć w szkole

4.Czas potrzebny na dojazd na zajęcia języka angielskiego

Bardzo prosimy o nie wpisywanie – w miarę możliwości – zajęć dodatkowych.

Prosimy o niesprawdzanie planów w Szkole. Lektorzy umieszczą informacje o planie zajęć z j. angielskiego na platformie , z której korzystano podczas wiosennego zawieszenia zajęć.

30.08.2020

Szanowni Państwo ,

Informujemy, iż z powodu obowiązujących restrykcji , Szkoła zadecyduje o sposobie prowadzenia zajęć przed 14 wrzesnia 2020. Odpowiedni komunikat pojawi się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce "Komunikaty"

Bardzo przepraszamy Rodziców i Uczniów za wszelkie niedogodności z tym związane.

UWAGA!

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie,

Informujemy Państwa ,iż od dnia 1 kwietnia 2020 wszystkie zajęcia j. angielskiego,aż do odwołania, odbywać się będą online. Poniżej podajemy dane paltform oraz nazwy :

1/ Pani Izabela Hipp. Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Iza Hipp

2/ Pani Agnieszka Dudziak . Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Aga Dudziak

3/ Pani Agnieszka Gabrysiak. Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Agnieszka Gabrysiak

4/ Pani Magda Szewczyk.Platforma : Messenger. Nazwa użytkownika : Magdalena Szweczyk-Wasielowa

5/ Pan Michał Bartosik. Platforma : Discord. Nazwa użytkownika : michalb#4407

We wszystkich sprawach i wątpliwościach związanych z zajęciami , prosimy o kontakt  z lektorem prowadzącym.Jednocześnie przypominamy ,że dni i godziny zajęć nie ulegają zmianie.

Szanowni Państwo,

W związku z zawieszeniem zajęć , przypominamy wszystkim naszym Uczniom , iż zajęcia konwersacyjne  od dnia 16 marca (poniedziałek)  odbywają się online. Zajęcia z polskimi lektorami zawieszone na okres od 16.03.2020 do 31.03.2020 zostaną odrobione w czerwcu 2020. Szkoła przeprasza za wszelkie niedogodności związane z powyższymi zmianami.

16.03.2020

Szanowni Państwo,

W przypadku przedłużenia zawieszenia zajęć poza ustalony termin 25.03.2020 , Szkoła w osobnym komunikacie poinformuje Państwa o dalszym przebiegu zajęć. Bardzo prosimy Rodziców i Uczniów o śledzenie na bieżąco komunikatów na stronie internetowej Szkoły  www.szkola-filipek.pl

Szanowni Państwo,

Z powodu zawieszenia zajęć we wszystkich szkołach publicznych , informuję Państwa , iż z dniem 16 marca 2020 ( poniedziałek) Szkoła nasza również zawiesza działalność. Komunikat o wznowieniu zajęć pojawi się na stronie internetowej Szkoły. Wszytkich Rodziców oraz Uczniów naszej Szkoły przepraszamy. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z lektorem prowadzącym zajęcia.

Z poważaniem ,

pełny HTML | wersja mobilna