filipek@szkola-filipek.pl   602 150 957         Siedziba główna: Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa Filia: Ostrów Wielkopolski ul.Rzemieślnicza

WZNOWIENIE ZAJĘĆ

Uprzejmie informujemy Rodziców i Uczniów ,iż począwszy od poniedziałku 10 maja Szkoła wznawia zajęcia w formie stacjonarnej. Powyzsza decyzja nie dotyczy grup p.Magdaleny Wasieli. Grupy p.Wasieli zostaną poinformowane o  wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej w osobnym komunikacie.

19.04.2021

10.02.2021

Szanowni Państwo,

Informujemy Państwa ,iż od dnia 15 lutego 2021 Szkoła rozpocznie zajęcia w formie hybrydowej , tj stacjonarnej i/lub online. Decyzję co do hybrydowej formy zajęć podjęto w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród Rodziców naszych Uczniów.

Szanowni Państwo ,

Uprzejmie informujemy , iż termin płatności za II semestr 2020/2021 upływa z dniem 15 lutego 2021. Numer konta bankowego znajduje się na stronie szkoły www.szkola-filipek.pl  w zakładce "Kontakt"

28.01.2021

Szanowni Państwo,

Informujemy Państwa , iz od II semestru 2020/2021, tj od dnia 1 lutego 2021 zajęcia dla klas 1-3 szkoły podstawowej odbywać się będą w formie stacjonarnej. Jednocześnie informujemy ,że w związku z komunikatem Rządu o planach wznowienia zajęć w formie stacjonarnej dla wszystkich pozostałych uczniów , nasza Szkoła również z dniem 15 lutego 2021 wznowi wszystkie pozostałe zajęcia w formie stacjonarnej, o ile pozwoli na to stytuacja epidemiczna. Ze względu na to, iż w niektórych grupach zdecydowana większość rodziców opowiedziała się za utrzymaniem zajęć online, Szkoła rozważy również prowadzenie zajęć w obu formach , tj stacjonarnej i online. Lektorzy poinformują wszystkich uczniów o planowanych zmianach.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy , iż od II semestru 2020//2021 ( tj. od 1 lutego 2021) , jeśli pozwoli sytuacja epidemiczna , Szkoła zamierza wznowić zjęcia w formie stacjonarnej. Powyższa decyzja będzie uzależniona od wyrażenia zgody Rodziców na stacjonarną formę zajęć.

UWAGA! Do końca stycznia 2021 , czyli do końca I semestru , zajęcia odbywać się będą  wyłącznie online.

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy , iż od poniedziałku 26 października 2020 wszystkie zajęcia w naszej Szkole odbywać się będą w formie zdalnej. Lektorzy poinformują  uczniów o powyższych zmianach.  Decyzja o zmianie formy zajęć jest podyktowana sytuacją epidemiczną.

z poważaniem ,

Marta Filipek

Szanowni Państwo ,

Informujemy , iż termin płatności za I semestr 2020/2021  upływa dnia 20 października 2020. Wpłat można dokonywać przelewem na konto Szkoły lub u lektorów.

pełny HTML | wersja mobilna
Test sprawdzający online