filipek@szkola-filipek.pl   602 150 957         Siedziba główna: Ostrów Wielkopolski ul.Kolejowa Filia: Ostrów Wielkopolski ul.Rzemieślnicza

10.02.2021

Szanowni Państwo,

Informujemy Państwa ,iż od dnia 15 lutego 2021 Szkoła rozpocznie zajęcia w formie hybrydowej , tj stacjonarnej i/lub online. Decyzję co do hybrydowej formy zajęć podjęto w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród Rodziców naszych Uczniów.

Szanowni Państwo ,

Uprzejmie informujemy , iż termin płatności za II semestr 2020/2021 upływa z dniem 15 lutego 2021. Numer konta bankowego znajduje się na stronie szkoły www.szkola-filipek.pl  w zakładce "Kontakt"

28.01.2021

Szanowni Państwo,

Informujemy Państwa , iz od II semestru 2020/2021, tj od dnia 1 lutego 2021 zajęcia dla klas 1-3 szkoły podstawowej odbywać się będą w formie stacjonarnej. Jednocześnie informujemy ,że w związku z komunikatem Rządu o planach wznowienia zajęć w formie stacjonarnej dla wszystkich pozostałych uczniów , nasza Szkoła również z dniem 15 lutego 2021 wznowi wszystkie pozostałe zajęcia w formie stacjonarnej, o ile pozwoli na to stytuacja epidemiczna. Ze względu na to, iż w niektórych grupach zdecydowana większość rodziców opowiedziała się za utrzymaniem zajęć online, Szkoła rozważy również prowadzenie zajęć w obu formach , tj stacjonarnej i online. Lektorzy poinformują wszystkich uczniów o planowanych zmianach.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy , iż od II semestru 2020//2021 ( tj. od 1 lutego 2021) , jeśli pozwoli sytuacja epidemiczna , Szkoła zamierza wznowić zjęcia w formie stacjonarnej. Powyższa decyzja będzie uzależniona od wyrażenia zgody Rodziców na stacjonarną formę zajęć.

UWAGA! Do końca stycznia 2021 , czyli do końca I semestru , zajęcia odbywać się będą  wyłącznie online.

Szanowni Państwo,

Z przykrością zawiadamiamy , iż od poniedziałku 26 października 2020 wszystkie zajęcia w naszej Szkole odbywać się będą w formie zdalnej. Lektorzy poinformują  uczniów o powyższych zmianach.  Decyzja o zmianie formy zajęć jest podyktowana sytuacją epidemiczną.

z poważaniem ,

Marta Filipek

Szanowni Państwo ,

Informujemy , iż termin płatności za I semestr 2020/2021  upływa dnia 20 października 2020. Wpłat można dokonywać przelewem na konto Szkoły lub u lektorów.

Uprzejmie infomrujemy, iż  zajęcia rozpoczynają się w dniu 14.09.2020 (zgodnie z planem). Wszystkie zajęcia rozpoczynamy w formie stacjonarnej.

13.09.2020

Zapisy na rok szkolny 2020 / 2021

INFORMACJE OGÓLNE

Zapisy odbywają się osobiście w siedzibie głównej Szkoły Ostrów Wielkopolski  ul.Kolejowa 17/Ip od 31.08.2020 do 9.09.2020 włącznie,  od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00.

W ZWIĄZKU Z ROSNĄCĄ LICZBĄ ZACHOROWAN NA COVID-19,  PROSIMY O TELEFONICZNE UZGODNIENIE DNIA I GODZINY ZAPISU.

TEL : 602 150 957

PRZED ZAPISEM

Ze względów organizacyjnych oraz w związku z COVID-19,  prosimy o zabranie wypełnionych

i wydrukowanych  następujących dokumentów :

1.Karta danych osobowych

2.Plan szkolny

Oba dokumenty znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „ Zapisy”.

Uwaga! Ponieważ w dniu zapisu odbywa się zarówno rozmowa kwalifikacyjna , jak i test kwalifikacyjny, prosimy o obecność rodzica oraz zapisywanego dziecka.

PO ZAPISIE

1.Plan zajęć języka angielskiego  należy sprawdzić w piątek 11 września 2020 w godzinach 14-19

na tablicach informacyjnych umieszczonych w hallu Szkoły ul. Kolejowa 17 Ip.

2.Zajęcia rozpoczynają się 14 września 2020 / zgodnie z planem/

3.Obecność na pierwszych zajęciach jest obowiązkowa.

4.Wszelkie informacje dodatkowe będą umieszczane sukcesywnie na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Komunikaty”.

INFORMACJE DLA OSÓB KONTYNUUJĄCYCH KURS

Plany szkolne należy dostarczyć do piątku 4 września 2020 wyłącznie drogą mailową.

Formularze planów znajdują się na stronie Szkoły www.szkola-filipek.pl w zakładce „Zapisy”.

Prosimy o zawarcie w formularzu następujących informacji:

1.Imię i nazwisko ucznia

2.Nazwisko lektora ( należy wybrać z listy)

3.Godziny rozpoczynania i zakończenia zajęć w szkole

4.Czas potrzebny na dojazd na zajęcia języka angielskiego

Bardzo prosimy o nie wpisywanie – w miarę możliwości – zajęć dodatkowych.

Prosimy o niesprawdzanie planów w Szkole. Lektorzy umieszczą informacje o planie zajęć z j. angielskiego na platformie , z której korzystano podczas wiosennego zawieszenia zajęć.

pełny HTML | wersja mobilna
Test sprawdzający online